Strona Główna Aktualności Kontakt Sport
Zaprzęgowy
Kalendarz
Zawodów
Historia Klubu
Nasi Klubowicze Nasze Zawody Nasze Starty Media o
nas
Jak zostać
członkiem Klubu


Nasze Starty


ln

2015
Raszowa
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny w Canicrossie i Bikejoringu
26-27.09.2015
Anna Świtała 1 m-ce BJK

Lubieszów
Puchar Polski
23-23.03.2015
Jacek Kruczoń 3 m-ce Kat.A
Wojciech Mac 9 m-ce SC1
Piotr Czerepak 11 m-ce SC1
Anna Świtała 11 m-ce BJK
Jakub Słowik 15 m-ce BJM
Piotr Czerepak  4 m-ce D1

Lesnansky Mid Słowacja
21.-22.02.2015
Mariusz Krupa 1 m-ce MB
Wojtek Mac 3 m-ce MB

Lutowiska
"W Krainie Wilka"
13-15.02.2015
Mietrzostwa Polski , Puchar Polski
Mariusz Krupa 1 m-ce MB
Wojtek Mac 3 m+ce MB

Bystre k/Baligrodu
"W Krainie Żubra"
16-18.01.2015
Puchar Polski MID
Mariusz Krupa 2 -m-ce MB
Adam Ludwik 3-m-ce MB
Wojtek Mac 3-m-ce MB


2014
Mikołów Kamionka
Puchar Polski
15-16.11.2014
Marek Bury 2 m-ce BJM
1 m-ce CCM LZ
Anna  Świtała 7 m-ce BJK
Wojtek Mac 4 m-ce SC1

Raszowa
Puchar Polski
17-19.10.2015
Jacek Kruczoń 1 m-ce A
Marek Bury 4 m-ce BJM
Gosia Świtała 5 m-ce BJK
Marek Bury 3 m-ce Happy Dog
Ania świtała 5 m-ce Happy Dog


Minikowo
04-05.10.2014

Liga zaprzęgowa
Ania Czerepak 2  m-ce D0
Piotr Czerepak  m-ce CCM


Lubieszów
22-23.03.2014
Puchar Polski
Adam Ludwik 2 m-ce B0
Anna Świtała 8 m-ce BJK
Gosia Świtała 8 m-ce Happy Dog
Jacek Kruczoń 2 m-ce A

2013
Mikołów
16-17.11.2013
Mistrzostwa Polski
Anna Świtała 2 m-ce BJK NB
Gosia Świtała 3-m-ce BJK NB
Mariusz Krupa 6 m-ce C-0
Marek Bury 3 m-ce BJM
Wojtek Mac 4 m-ce B0
Jacek Kruczoń 2 m-ce A

Minikowo
10-11.11.2013
Puchar Polski
Ania Świtała 1 m-ce BJK

Falze di Piave - Włochy
08-10.11.2013
Mistrzaostwa Świata IFSS dryland
Jacek Kruczoń 5 m-ce B1

Spiska Nova Ves -Słowacja
26-27.10.2013
Marek Bury - 3 m-ce BJM

Zdunowice
26-27.10.2013
Gosia Świtała 1-m-ce BJK
Anna Świtała 4 m-ce BJK

Mosovce - Słowacja
19-20.10.2013
Jacek Kruczoń 1 m-ce B1
Marek Bury 3 m-ce BJM

Postołowo
19-20.10.2013
Puchar Polski
Anna Świtała 5 m-ce BJK NB

Lubieszów
23-24.03.2013
Puchar Polski
Jacek Kruczoń 2-gie m-ce klasa A

Basznia Dolna k/Lubaczowa23-24.02.2013
Mistrzostwa Polski MID
Puchar Polski MID
Mariusz Krupa 1-sze m-ce klasa MB
Adam Ludwik 2-gie m-ce klasa MB
Wojciech Mac 3-cie m-ce klasa MB
Krzysztof Radecki 4-te m-ce klasa MB
Jacek Kruczoń 1-sze m-ce klasa MB1

Lutowiska
08-10.02.2013
Puchar Polski MID
Mariusz Krupa 3-cie m-ce klasa MB
Adam Ludwik 4-te m-ce klasa MB
Krzysztof Radecki 5-te klasa MB
Wojciech Mac 6-te m-ce klasa MB
Jakcek Kruczoń 3-cie m-ce klasa MB1

 Bystre k/Baligrodu
25-27.01.2013
Puchar Polski MID
Mariusz Krupa 2-sze m-ce klasa MB
Adam Ludwik 3-cie m-ce klasa MB
Krzysztof Radecki 4-te m-ce klasa MB
Wojciech Mac 6-te m-ce klasa MB

Lubovianskie Łażnie (Słowacja)
12-13.01.2013
Jacek Kruczoń 3-cie m-ce klasa A1

Border Rush Jakuszyce
10-13.01.2013
Mariusz Krupa 5-te m-ce  klasa MID6

2012
Mysłowice

08-09.12.2012
Puchar Polski
Jacek Kruczoń 1-sze m-ce A

Postołowo
01-02.12.2012
Mistrzostwa Polski
Małgorzata Świtała  3-cie m-ce BJK
Anna Świtała 5-te m-ce BJK


Witów- Piątek
24-25.11.2012
Puchar Polski
Jacek Kruczoń 1-sze m-ce A
Marek Bury 3-cie m-ce BJM
Liga Zaprzęgowa
Małgorzata Świtala 2-gie m-ce C0


Mikołów
17-18.11.2012
Puchar Polski
Jacek Kruczoń 2-gie m-ce A1
Anna Świtała 5-te m-ce C0

Kędzierzyn-Koźle
10-11.11.2012
Liga Zaprzęgowa
Przemysław Zarzyczny 1-sze m-ce D0

Spisska Nova Ves (Słowacja)
27-28.10.2012
Międzynarodowe Mistrzostwa Słowacji
Mariusz Krupa 1-sze m-ce B0
Anna Świtała 1-sze m-ce BJK NB
Jacek Kruczoń   3-cie m-ce A1
Marek Bury 2-gie m-ce BJM
Wojtek Mac 2-gie m-ce SC1
Krzysiek Radecki 4-te m-ce C0

Zdunowice
20-21.10.2012
Liga Zaprzęgowa
Gosia Świtała 3-cie m-ce C0

Minikowo
06-07.10.2012
Puchar Polski
Jacek Kruczoń 2-gie m-ce A
Anna świtala 2-gie m-ce C0

Lubieszów
24-25.03.2012
Liga Zaprzęgowa
Anna Świtala 6-te m-ce C-0

W Krainie Wilka
Lutowiska 2012
12-12.02.2012
Puchar Polski
Mariusz Krupa 3-cie m-ce MB-MID
Krzysztof Radecki 6-te m-ce MB-MID

W Krainie Żubra
Bystre2012
27-29.01.2012
Puchar Polski
Mariusz Krupa 1-sz m-ce  MB-MID
Krzysztof Radecki  7-me mce MB-MID
Jacek Kruczoń 8-me mce MB-MID

Jakuszyce - Border Rush
5-8.01.2012
MID
Mariusz Krupa - 11-te m-ce w klasie MB- MID

2011
Kędzierzyn-Koźle

26-27.11.2011
Liga Zaprzęgowa
Przemysław Zarzyczny 5-te m-ce D-0

Mikołów
19-20.11.2011
Puchar Polski
Jacek Kruczoń - 1-sze m-ce C0
Marek Bury - 5-te m-ce BJM
Liga Zaprzegowa
Małgorzata Świtała - 6-te m-ce C-0

Borken /Niemcy/
Mistrzostwa Świata IFSS
12-13.11.2011

Wojciech Mac 23- m-ce SC-1

Witów
12-13.11.2011
Liga Zaprzęgowa
Marek Bury 1-sze m-ce BJM
Robert Malik 7-me m-ce BJM
Jacek Kruczoń 2-gie m-ce C-0
Anna Świtała 5-te m-ce D-0
Małgorzata Świtała 6-te m-ce D-0

Zdunowice
08-09.10.2011
Puchar Polski
Wojciech Mac -3-cie m-ce SC-1
Liga Zaprzegowa
Małgorzata Świtała 1-sze m-ce D-0
Anna Świtała 2-gie m-ce D-0

Minikowo
01-02.10.2011
Liga Zaprzegowa
Anna Świtała  3-cie m-ce SC-1
Małgorzata Świtała 4-te m-ce SC-1
Jakub Rosłoń 2-gie m-ce D-0

Lubieszów
02-03.04.2011
Mistrzostwa Polski - dryland
Wojtek Mac - 3-cie m-ce SC-1 ,II V-ce Mistrz Polski !!
Małgorzata Świtała 6-te m-ce BJK
Liga Zaprzęgowa
Anna Świtała 3-cie m-ce SC-1 
Łukasz Ptaś 1-sze m-ce D-0

"W Krainie Wilka"
Lutowiska 2011

26 - 27.02.2011

MID Puchar Polski
Mariusz Krupa 3-cie m-ce klasa MB
Jacek Kruczoń 6-te m-ce klasa MB
Krzysztof Radecki 9-te m-ce klasa MB


"W Krainie Żubra"
Bystre 2011

MID Puchar Polski
27-29.01.2011
Mariusz Krupa  1-sze m-ce w klasie MB
Krzysztof Radecki 2-gie m-ce w klasie MB


Border Rush
Genesis/Husqvarna Tour

02.01.-.09.01.2011

MID Puchar Polski
Mariusz Krupa  6-te m-ce w klasie MB


2010 r.
Biłgoraj-Okrągłe

27-28.11.2010
Liga Zaprzęgowa
Puchar Dry & Snow
Anna Świtała 2-gie m-ce w klasie BJK
Małgorzata Świtała 3-cie m-ce w klasie BJK
Marek Bury 2-gie m-ce w klasie BJM
Artur Zygmunt 3-cie m-ce w klasie BJM
Piotr Adamek 4-te m-ce w klasie BJM
Robert Malik 5-te m-ce w klasie BJM
Krzysztof Radecki 1-sze m-ce w klasie B-0
Mariusz Krupa 1-sze m-ce w klasie C-0
Jacek Kruczoń 2-gie m-ce w klasie C-0
Karolina Kruczoń 2-gie m-ce w klasie SC-1 junior
Krystyna Kret 1-sze m-ce w klasie CCK


Rogoźnik
20-21.11.2010
Liga Zaprzęgowa
Puchar Dry & Snow
Krzysztof Radecki 2-gie m-ce w klasie B-0
Karolina Kruczoń 4-te m-ce w klasie SC-1
Jacek Kruczoń 2-gie m-ce w klasie C-0
Krystyna Kret 4-te m-ce w klasie CCK


Mikołów - Kamionka
13-14.11.2010
Puchar Polski
Liga Zaprzęgowa
Mariusz Krupa 4-te m-ce w klasie MID
Wojciech Mac 2-gie m-ce w klasie SC-1 PP
Małgorzata Świtała 1-sze m-ce w klasie BJK LZ
Anna Świtała 2-gie m-ce w klasie BJK-LZ
Anna Świtała 3-cie m-ce w klasie BJK PP


Pruszcz Gdański
06-07.11.2010
Puchar Polski
Łukasz Ptaś 3-cie m-ce w klasie C-1
Wojciech Mac 2-gie m-ce w klasie SC-1


Zabajka
23-24.10.2010
Liga Zaprzęgowa
Puchar Dry & Snow
Wojciech Mac 3-cie m-ce w klasie BJM
Marek Bury 4-te m-ce w klasie BJM
Jacek Kruczoń 7-me m-ce w klasie BJM
Anna Świtała 4-te m-ce w klasie BJK
Małgorzata Świtała 5-te m-ce w klasie BJK
Krzysztof Radecki 1-sze m-ce w klasie B-0
Mariusz Krupa 2-gie m-ce w klasie C-0
Mariusz Krupa 8-me miejsce w klasie CCM
Jacek Kruczoń 4-te mce w klasie C-0
Krystyna Kret 4-te m-ce w klasie CCK
Łukasz Ptaś 2-gie m-ce w klasie D-1
Karolina Kruczoń 3-cie m-ce w klasie SC-1


Koszęcin
16-17.10.2010
Liga Zaprzęgowa
Puchar Dry & Snow
Karolina Kruczoń 1-sze m-ce w klasieSC-1
Jacek Kruczoń 2-gie m-ce w klasie C
Marek Bury 3-cie m-ce BJM


Zdunowice
16-17.10.2010
Liga Zaprzęgowa
Gosia Świtała 1-sze m-ce w klasie BJK
Ania Świtała 2-gie m-ce w klasie BJK


Przyłęki
Puchar Dry & Snow
09-10.10.2010
Wojtek Mac 1-sze m-ce SC1
Karolina Kruczoń 2-gie m-ce SC-1
Robert Malik 4-te m-ce BJM
Jacek Kruczoń 2-gie m-ce C-0
Anna Świtała 1-sze m-ce BJK
Gosie Świtała 2-gie m-ce BJK

 
Łódź
19.06.2010
Karnac Cup - Puchar Ziemi Łódzkiej w canicrossie
Anie Świtała 6-te m-ce CCK

2009 r.
Genesis Tour

14-17.03.2010
Mid
Mariusz Krupa 4-te m-ce
wyniki

"Złoty But"
Przytkowice

20-21.02.2010
Liga Zaprzęgowa
Łukasz Ptaś  1-sze m-ce C-1
Krystyna Kret 6-te m-ce CCK
Wojciech Mac - nie ukończył
Mariusz Krupa - nie ukończył
wyniki

"W Krainie Wilka"
Mistrzostwa Polski na  średnim dystansie
Lutowiska 2010

12-14.02.2010
Mariusz Krupa 2-gie m-ce
Krzysztof Radecki 9-te mce
wyniki

Lubieszów
16-17.01.2010
Łukasz Ptaś  5-te m-ce C1,
wyniki

Husqvarna-Tour 
08-10.01.2010
Puchar Polski  Mid
Mariusz Krupa  10-te m-ce MB
wyniki

Silezjana 2009
14-15.11.2009
Puchar Polski -
Mariusz Krupa 3-cie m-ce MID
Jacek Kruczoń  4-te m-ce MID
Michał Marczak  7-me m-ce BJM
Mariusz Krupa 4-te m-ce w CCM

Liga Zaprzęgowa
Wojciech Mac  6-te m-ce D-0
wyniki

Zabajka 2009
24-25.10.2009
Mariusz Krupa 3-cie m-ce BJM, 2-gie m-ce C-0, 2-gie m-ce CCM
Jacek Kruczoń 4-te m-ce BJM,13-te m-ce CCM
Robert Malik 9-te m-ce BJM
Michał Marczak 10-te m-ce BJM
Krzysztof Radecki 3-cie m-ce C-0
Krystyna Kret 5-te m-ce CCK
Marek Chudio 6-te m-ce SC-1
Karolina Kruczoń 3-cie m-ce D-0
Wojtek Mac 7-me m-ce D-0
Stanisław Kielar 10-te m-ce D-0

wyniki

Rembertów
Puchar Polski -
3-4.10.2009
Jacek Kruczoń 12-te m-ce w BJM
wyniki

Biłgoraj
20.09.2009
Puchar Burmistrz Miasta Bilgoraj
Malik Robert 11-ty m-ce BJM
Marczak Michał 13-te m-ce BJM
Krupa Mariusz 16-te m-ce w BJM
Chudio Marek 18-te m-ce w BJM
Mariusz Krupa 6-te m-ce w C-0
Karolina Kruczoń jr. 4-te m-ce w D-0
Kielar Stanisław 7-me mcew D-0
Mac Wojciech 8-me m-ce w D-0
Krupa Mariusz 7-me m-ce w CCM
Kret Krystyna 2-gie m-ce w CCK
Sztafety mieszane - 7-me m-ce
wyniki


Kcynia
04-05.04.2009
Puchar Polski -
Michał Marczak  8-me m-ce BJM
wyniki
foto

Lubieszów
28-29.03.2009
Puchar Polski -
Michał Marczak  7-me m-ce BJM
Liga Zaprzęgowa -
Robert Malik 4-te m-ce BJM
Jacek Kruczoń 3-cie mce C-0
Wojciech Mac  4-te m-ce D-0
wyniki

"W Krainie Wilka" - Kager Cup MID
28.02-01.03.2009
średni dystans
Krzysztof Radecki  8-sme m-ce
Jacek Kruczoń  9-te m-ce
foto
-wyniki
video

"O Złoty But" Wysoka k/Wadowic
21-22.02.2009
Jacek Kruczoń B-0 2-gie m-ce
Krzysztof Radecki C-0 2-gie m-ce
Wojtek Mac D-0 5-te m-ce
Michał Marczak BJM 2-gie m-ce
Marek Chudio SJM 2-gie m-ce
foto
wyniki


2008 r.
Podsumowanie sezonu Dryland 2008
Puchar Polski -
 Krysia Kret 3-cie m-ce CCK
Krysia Kret 1-sze m-ce CCK SS2
Liga Zaprzęgowa -
 Krzysiek Radecki
D-0 - 4-te m-ce
Karolina Kruczoń D-0 7-me m-ce
Jacek Kruczoń D-0 15-te m-ce
Wojtek Mac D-0 20-te m-ce
Staszek Kielar D-0 21 m-ce
Jacek Kruczoń BJM 8-me m-ce
Robert Malik BJM 12-te m-ce
Michał Marczak BJM 13-te mce
Wojtek Mac SC-1  8-me m-ce

Silezjana
15-16.11.2008
 Puchar Polski:
Krysia Kret CCK - 4-te m-ce
CCK SS2 - 1-sze m-ce
Liga Zaprzęgowa:
Karolinka Kruczoń D-0  - 5-te m-ce
Krzysiek Radecki D-0  - 6-te m-ce
Jacek Kruczoń BJM  - 8-me m-ce

Lubieszów
08-09.11.2008
 Puchar Polsk
i:
Krysia Kret CCK - 3-cie m-ce
CCK SS1  -1-sze m-ce
Liga Zaprzęgowa:
Krzysiek Radecki  D-0 - 5-te m-ce
Jacek Kruczoń D-0 -8-me m-ce
Jacek Kruczoń BJM - 5-te m-ce
Robert Malik BJM - 9-te m-ce
Sztafeta  NOME CC Kobiet -1-m-ce

Zabajka 2008
Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia
Memoriał im.Adama Kreta

25.10-26.10.2008
wyniki

Żyrardów-Huzar Cup
04.10.2008 -05.10.2008

Jacek Kruczoń  16-ty BJM
Wojtek Mac 18-ty BJM, 3-cie BJM jr


Paterek
29.03.2008 - 30.03.2008

W Lidze Zaprzęgowej :
Wojtek Mac  3-ci SC-1


O Złoty But - Radocka Góra
23.02.2008-24.02.2008


Krzysiek Radecki 3-ci w D-0



2007 r.

 Podsumowanie sezonu Dryland 2007

Puchar Polski -Krysia Kret -3-mce CCK
                                        -1-sze CCK SS2
Puchar Ligi Zaprzęgowej -
                    Krzysiek Radecki- 3-cie m-ce D-0
                        Jacek Kruczoń- 1-sze m-ce C-0
                Wojtek Mac (junior)- 14-m-ce BJM


Zabajka 2007 -
13.10.2007-14.10.2007

wyniki



Lubieszów
 09.11.2007 - 11.11.2007


W Pucharze Polski : Krysia Kret - 3-cie m-ce w CCK i 1-sze w CCK SS2
W Lidze Zaprzęgowej :Krzysiek Radecki -  2-gie m-ce w D-0 ,
 Jacek Kruczoń - 1-sze w C-0 , 
Wojtek Mac - 6-te w BJM i drugi jako junior


Łódź (Arturówek)
24.11.2007 - 25.11.2007


Puchar Polski : Krysia Kret - 3-cie m-ce
 Liga Zaprzęgowa :Krzysiek Radecki -2-gi w D-0



2006 r
Korczew
11-12.02.2006
Liga Zaprzegowa:
Krystyna Kret 1-sze m-ce CCK
Aneta Bawelska 2-gie m-ce CCK
Krzysztof Radecki 1-sze m-ce CCM
Paweł Łagowski 3-cie m-ce CCM
Puchar Polski:
Andrzej Ratymirski 5-te m-ce C1

Zabajka 2006
wyniki


2005 r

Zabajka 2005
13.10.2005

wyniki

do góry